مجید جعفری

مجید جعفری - توسعه دهنده بک اند آیگپ

یکی از معضلات یه برنامه نویس همیشه اینه که چه ابزاری رو از بین صدها ابزاری که برای یک کار وجود داره انتخاب کنه، اینجا با بررسی و تستشون راهنمایی تون میکنه. تا حد خوبی روی Best Practice ها تمرکز دارن بهترین راه های استفاده از زبان/ابزار چی می تونه باشه. درکنار اخبار برنامه نویسی، meme طنز برنامه نویسی هم چاشنی کارشونه. لایوهای کاربردیشون مثل درآمد دلاریشون واقعا مفیدن. در نهایت این مدل سایت ها کم نیستن اما 2 تا رویکرد کلی هست: 1. مخاطبت عام باشه مثل سایت های طنز 2.مخاطبت خاص باشه که CafeDX دومی رو انتخاب کرده با این رویکرد که یک کافه همه جانبه برای توسعه دهنده ها باشه تا دغدغه شمارو تا حد زیادی برآورده کنه، این نشون میده که برای مخاطب خاص خودش که ما باشیم ارزش قائله.

پیمان پنبه کار - توسعه دهنده فرانت اند

پیمان پنبه کار - توسعه دهنده فرانت اند مهسان

توی مدت یه سال و نیم که باهم کار کردیم خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم. همیشه روی لبه ی تکنولوژی حرکت میکردیم و سعی شون این بود از بهترین و بهینه ترین ابزار ها استفاده کنیم. کلی جلسات DX داشتیم و ایشون روی ساده سازی و خودکارسازی کدها واقعا کمک مون کردن. تجربه خیلی خوبی روی توسعه و ساختار کد دارن و همیشه سعی میکنن بهترین منابع رو واسه یادگیری پیشنهاد بدن.

زهرا میرزایی - دانشجو CafeDX

زهرا میرزایی - دانشجو CafeDX

شرکت توی دورۀ منتورینگ شما برای من خیلی مفید و ارزشمند بود، از مزیت های بزرگش برای من این بود که به کمک شما یاد گرفتم نترسم و سراغ reference های اصلی برم، یاد گرفتم که چطور باید این منابع رو بخونم که بتونم بهترین جواب رو بگیرم، یاد گرفتم در جوامع بزرگ برنامه نویسی فعالیت داشته باشم، و فهمیدم که کمک به دیگران چقدر میتونه باعث رشد بیشتر خود من هم بشه. آشنایی با شما و cafeDX یکی از بهترین اتفاقا در زمینه رشد کاری برای من بوده. ممنونم بابت تمام راهنمایی های کاربردی، جواب های مفصل، کامل و مفیدتون و وقتی که برای من گذاشتید. امیدوارم به اهداف ارزشمندی که در cafeDX دارید برسید و همیشه موفق باشید.

محمد طاهری - توسعه دهنده علی بابا

محمد طاهری - توسعه دهنده فرانت اند علی بابا

مهدی یکی از آدمای قویی هست که تو حوزه ی نرم افزار دیدم، از اون دسته آدمایی هست که اگر بدونه مشکلی داری کاملا وقت میزاره و کمکت میکنه و رود مپ نشون میده.

بهزاد والیانی - دانشجوی CafeDX

بهزاد والیانی - دانشجو CafeDX

یکی از معدود افرادی که مفهوم developer experience برای برنامه نویس ها واقعا براشون مهمه. طی چند دوره که با اقای حسن پور آموزش جاوااسکریپت و ری اکت شرکت کردم ، واقعا عالی بود و لذت بردم. تسلط کامل و عمیق به مفاهیم جاوااسکریپت و تاکید به اصول برنامه نویسی و یک سبک زندگی جدید بین کار و زندگی رو بهم نشون دادن، ای کاش خییییییلی زودتر این اتفاق برای من افتاده بود.